Põlendmaa tuulepargi eriplaneeringu käekäiguga saab end kõige paremini hoida kursis just sel lehel. Lisaks jagame infot Paikuse osavalla kodulehel ning ajalehtedes „Paikuse Postipaun“ ja ,,Tori Valla Teataja”.

Huvilised, kes tahavad olla esimeste seas kursis planeerimisprotsessis avaldatava infoga, saavad liituda infokirjaga:

Lisaks sellele plaanime läbi viia mitmeid kohtumisi kohalike kogukondadega, et arendusprojekti tutvustada.

Sündmuste kalender:

Avalik arutelu

21. veebruar 2023 kell 15.30

Pärnu Linnavalitsuses, ruum 103

Kohaliku omavalitsuse eriplaneeringu asukoha eelvaliku otsuse eelnõu ja keskkonnamõju strateegilise hindamise esimese etapi aruande avaliku väljapaneku tulemuste avalik arutelu.

Avalik väljapanek

24.11.2022 – 15.01.2023

Tori vallas ja Pärnu linnas toimus tuuleenergeetika eriplaneeringute asukoha eelvaliku ja keskkonnamõju strateegilise hindamise esimese etapi aruande tutvustamine.

Loe lähemalt

Avaliku väljapaneku tulemuste arutelu

19.10.2021 kell 15.00 – 17.00

Paikuse osavallakeskuse I korruse saalis (Pärnade pst 11, Paikuse alev, Pärnu linn).

Loe lähemalt

Avalik väljapanek

12.07. – 09.09.2021

Toimus eriplaneeringu asukoha eelvaliku lähteseisukohtade ja keskkonnamõju strateegilise hindamise väljatöötamise kavatsuse avalik väljapanek.

Uudised

Eriplaneeringu esimene etapp vastu võetud

Pärnu linn ja Tori vald võtsid vastu I etapi tuuleenergeetika eriplaneeringust, kus on märgitud asukoha eelvalik, keskkonnamõju strateegiline hinnang ning planeeringuala muutmine. Tutvu ka dokumentidega.

 

 

Põlendmaale kerkib tuugenipark ilmselt juba käegakatsutavas tulevikus

Pärnu Postimees, 27.04.2023:

Umbkaudu pooleteise aasta pärast loodab arendaja kätte saada ehitusloa 12 tuuliku püstitamiseks Põlendmaa tuuleparki. Praeguseks on asi nii kaugel, et on leitud tuulepargi tarvis sobilik ala, kus energiaettevõtted alustavad detailsemate uuringutega, et paika panna tuugenite täpsed asukohad. Tuuleparki arendavad üheskoos Enefit Green ja Sunly.
Loe edasi.

Asukoha eelvalik

Tutvu eriplaneeringu asukoha eelvaliku ja KSH I etapi aruandega

Vaata siit.

Tutvu ka dokumentidega.

Tutvu avalikustamise tulemustega

Tori vallas ja Pärnu linnas toimus perioodil 12.07. – 09.09.2021 Põlendmaa tuulepargi eriplaneeringute asukoha eelvaliku lähteseisukohtade ja keskkonnamõju strateegilise hindamise (KSH) väljatöötamise kavatsuse avalik väljapanek.

Loe edasi siit

Käisime üheskoos tuuleparki uudistamas

Korraldame rajatava tuulepargi piirkonna elanikele ekskursioone juba töötavatesse tuuleparkidesse, et inimesed näeksid, kuidas tuulepark välja nägema hakkab.

Loe edasi siit

Veel huvitavat:

Vaata Paldiski tuule- ja päikesepargi virtuaaltuuri »